سرور مجازی ایران

خرید سرور مجازی ایران برای کاربرانی که منابع یا دسترسی های بیشتر از هاست نیاز دارند مناسب می باشد. سرور های مجازی VDS رهام تِک نسبت به سرورهای اختصاصی ارزان ترند اما با منابع اختصاصی و سرعت فوق العاده، بالاترین پایداری و کیفیت را ارایه می کنند. منابع سرور مجازی رَهام تک بر خلاف سرور VPS های معمول کاملا اختصاصی و تضمینی می باشد.

سرورمجازی ایران رَهام تک در بهترین دیتاسنترهای ایرانی و با اتصال به بهترین زیر ساخت شبکه کشور و در بستر ابری میزبانی می شوند.

سرورهای مجازی در بستر مهندسی شده رهام تِک، بدون هرگونه Oversell و با منابع کاملا اختصاصی روی زیرساخت های سخت افزاری قدرتمند با هارد های SSD و RAID، رم های نوع DDR4 Ecc، سی پی یو های Xeon یا Core i7 با پورت گیگابیت ارایه می گردند.

سرورمجازی رَهام بر خلاف سرورVPS های معمول، دارای منابع کاملا اختصاصی و تضمین شده می باشند. با خرید VPS های معمول، ممکن است در ساعات شلوغی و پرترافیک، سرور میزبانِ VPS شما به دلیل کمبود منابع و ضریب اشتراک بالا، RAM و CPU کمتری را در اختیار شما قراردهد. این موضوع موجب شده تا سرورvps از سرورهای VDS رَهام تک ارزان قیمت تر باشند اما پایداری و کیفیت پردازشی کمتری دارند.

با خرید سرورمجازی ایران VDS رهام تِک دسترسی به کنترل پنل Virtualizor جهت انجام اموری همچون : تعیین سیستم عامل سرور، روشن و خاموش نمودن و مشاهده و مانیتور وضعیت سرور به همراه قابلیت VNC ارایه می شوند.دسترسی VNC به شما اجازه میدهد تا همانند یک KVM/IP به سرور خود از مرحله Boot متصل شده و در صورت زمان بروز مشکلات به راحتی آن را بررسی کنید.خرید سرورمجازی رهام تِک کاملا آنلاین بوده و سرور شما بلافاصله پس از سفارش و پرداخت، پردازش خواهد شد.

speed

خرید سرور بورس

سرور بورس رهام یک VPS با سیستم عامل ویندوز می‌باشد. با استفاده از ریموت دسکتاپ قادر خواهید بود تا از طریق لپ‌تاپ یا تلفن همراه خود به آن متصل شوید و از طریق مرورگر موجود، به سایت کارگزاری خود متصل شوید. تفاوت ویندوز نصب شده بر روی سرور مجازی بورس و لپ‌تاپ شما در سرعت و پایداری اینترنت آن است. سرعت اینترنت وی پی اس بورس، ۳۰۰ الی ۶۰۰ مگابیت است، یعنی سی برابر اینترنت‌های همراه و خانگی. علاوه بر سرعت بسیار بالا، پایداری اینترنت سرور بورس به شما کمک خواهد کرد تا با بدون نگرانی از قطع شدن اینترنت در حین انجام معاملات بورسی، فعالیت نمایید. خرید سرور بورس به شما کمک خواهد کرد تا در خرید عرضه‌های اولیه بتوانید سریع‌تر از دیگران ، درخواست‌های خود را ثبت نمایید.

  • آپ تایم ۹۹.۹۹%
  • تحویل آنی سرور بورس
  • نصب رایگان نرم‌افزار اتوکلکیر
  • پشتیبانی و مانیتورینگ ۲۴/۷
فهرست