رهام تکنولوژی

درباره رهام تکنولوژی

لغت رَهام رهام تکنولوژی به استناد لغتنامه دهخدا، به معنی پرنده چابک، آزاد و شکار نشدنی است. ترکیب کلمه پارسی رَهام با تکنولوژی یا فناوری، نمایانگر مجموعه ای تشکیل شده از متخصصین ایرانی است که همواره با ارایه آخرین راهکارهای فناوری، خدماتی سریع و با کیفیت را به کاربران ارایه می دهد.

رهام تک با تیمی از متخصصین مجرب وب هاستینگ و دیجیتال مارکتینگ با بیش از ۱۰ سال سابقه به عنوان شرکت سهامی خاص نوآوران داده پردازی رَهام با شماره ثبت ۵۰۵۴۹۴ و با هدف ارایه طیف گسترده ای از خدمات و راهکاری نوین تحت وب تاسیس گردید. هیئت مدیره شرکت نوآوران داده پردازی رهام، متشکل از افراد متخصص دارای تجربیات حرفه ای و مدیریتی در شرکت های بزرگ IT ایران می باشد. رَهام تکنولوژی به پشتوانه تجربیات گوناگون تیم متخصص خود، موفق به رفع بسیاری از نواقض فنی و مدیریتی در خدمات رایج وب شده و هم اکنون مفتخر است تا خدمات خود را بر پایه فناوری اطلاعات و وب، با کیفیتی متمایز ارایه نماید.

رهام در حال حاضر خدمات زیر را از طریق وب سایت خود و به صورت عمومی ارایه می کند :

رهام تک همچنین با نام شرکت “نوآوران داده پردازی رهام” خدمات خود را به صورت اختصاصی به شرکت ها و سازمان های مختلف ارایه می نماید.

میزبان صدای گرمتان هستیم !

کارشناسان رهام تکنولوژی همواره از طریق تلفن، تیکت یا چت آنلاین آماده پاسخگویی به شما هستند. مشاوره رایگان در زمینه انتخاب سرویس های میزبانی و هاستینگ، مشاوره جهت تبلیغات آنلاین، دیجیتال مارکتینگ و سئو در تمامی ساعات توسط کارشناسان رهام به مشتریان ارایه می گردد.

رهام تکنولوژی
فهرست